Hakkımızda

E GÖÇMEN DANIŞMANLIK. (EGÖÇMEN)  bulunduğu ülkedeki kanun ve yönetmeliklere göre kayıtlı , operasyonel ticari hizmet veren ve aynı zamanda Göç İdaresi İşlemlerine aracılık eden sorumlu hizmet kuruluşudur. EGÖÇMEN Göç İdaresinin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu olmamakla birlikte doğrudan ikamet izni verme yetkisine de sahip değildir. İkamet izni verme yetkisi sadece Göç İdaresine aittir. EGÖÇMEN hiç bir şekilde ikamet izni alabileceğinizi garanti ve taahhüt edemez. Başlıca faaliyet alanlarımız aşağıda sıralanmıştır:

(1) Göç idaresi E-İkamet başvurusunda bulunan şahısları kabul etmek. Göç İdaresinin taleplerine göre her türlü başvuru evraklarını düzenlemek.

(2) Başvuruda bulunan şahıslara yönelik ara işlem hizmeti vermek: Temel bilgilerin girilmesi, göç idaresi E-İkamet için randevunun alınması, pasaport ve başvuru evrakları teslim etmek ve teslim almak vb. hizmetleri içermektedir.

(3) Göç idaresinin talebi doğrultusunda ilgili bilgilerini yayınlamak, web sitesi, kabul salonu danışma masası, danışma telefon hattı , e-mail vb. kanallarla başvuran şahısların sorularını yanıtlamak ve ilgili yardımı sağlamak.

(4) Göç İdaresinin talepleri doğrultusunda başvuruda bulunan şahıslara yönelik diğer gerekli hizmetleri sağlamak.

(5) Bu web sitesi sitesi EGÖÇMEN’e bağlı olarak E-İkamet işlemleri ile ilgili bilgiler paylaşmakta ve alınan danışmanlık hizmetleri yine EGÖÇMEN tarafından sunulmaktadır.

(6) Alınan ücretler hizmet bedeli karşılığında adınıza faturalıdır.

Menü